The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Lost Academy

Роулплей форум за Изгубената академия, училище за всякакви същества.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За хората, които обичаме...

Go down 
АвторСъобщение
Рейдж Оувърдоус
Вампир
Вампир
Рейдж Оувърдоус


Гадже : ***
Домашен любимец : Черна персийска котка; Рейнбъл
Брат/Сестра : ***
Родители : Роланд Оувърдоус; Менъс Блейн Оувърдоус
Дарба : ***
Female Leo Rat
Брой мнения : 23
Рожденна дата : 20.08.1996
Присъединил/а се : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.
Работа/Хобита : havin` fun [sun]

Герой
Име на героя: Рейдж Оувърдоус
Години на героя: 16 години
Вид на героя: Вампир

За хората, които обичаме... Empty
ПисанеЗаглавие: За хората, които обичаме...   За хората, които обичаме... I_icon_minitimeПет Юли 30, 2010 8:40 pm

Всеки си има приятели - от истинския живот, от скайп, от форумите... В тази тема всеки може да разкаже за тях, да пусне снимки, такива неща.
(започва моят роман ;дд)

Гергана Габерова (:
Прякор: Гери Деп < 33
Години: 18 (:
Гери в момента е част от моята тройка на "BFF-s". Тя е с 4 години по-голяма от мен, наясно съм с това, но повечето ми приятели са така. Първо, тя е странен характер. Внушава някакъв респект. Първоначално хората се плашат от нея, което е малко глупаво, честно казано. Освен това, ядосва се лесно. Изобщо, лесно изпитва всякакви емоции. Емоционална е, тоест. В това отношение си приличаме много. Обича купоните (: Но не е несериозна. Има си татуировка-кръгче (без точка!!) над едната гърда. Направи си я в студиото за татуировки до нас. [sun] Много обичам да й подарявам подаръци (: От нея си имам цяло 1 писмо - истинско (: и всеки път като се почувствам зле си го гледам [sun]. Освен това имам и нейна снимка от 7-8 клас в портмонето си и така си я нося винаги с мен (:
Снимка на татуировката

Десислава Василева
Прякор: Деси, Арадия < 33
Години: 18 (:
Десито е супер боен човек. ;дд Нда, не й личи. Отдалеч изглежда като ангелче... но от близо е Терминатора ;дд Иначе, много е забавна и готина и адски много съм щастлива, че я имам за приятел. Много се радвам, че другата година ще учим в много близки училища и ще се виждаме (същото важи за почти всичко от изброените тук). Тя е мой личен агент (: Това се отнася до писателската ми дейност. Тя ме рекламира, а аз й плащам с мечки [sun]. Освен това, има супер красиви очи. (: Ама наистина. Вижте ги и ще се съгласите с мен.
Снимка на Деси

Яна Ненкова
Прякор: Феро(ния) < 33
Години: не съм много сигурна... или ще я застаря, или ще я подмладя.
С Феро се познаваме още откакто се пишех в kidsbg, така че смятайте - от преди цяла епоха е било. Заедно сме писали РП-та във форума на Хилз и Буби (май че тоя форум беше и нейн, но не съм сигурна) и още оттогава адски много я уважавам. Има страхотен талант за писател. Не е кой знае колко сериозна що се отнася до училище и други такива работи, но това не я прави тъпа или нещо такова. Просто си има мнение - deal with it ;dd Станахме си по-близки тази Нова година, но това не е нещо, за което да мога да говоря. Иначе, в момента двама от най-добрите ми приятели са скарани с нея и ми е малко трудно да се справям с тези неща... Обаче честно казано, не бих я оставила за нищо на света (хъгз). За жалост е от София и се виждаме по-рядко.
Снимка на Феро

Радина Стайкова
Прякор: Ади < 33
Години: 16
Ади е най-невинно изглеждащият човек на света. Живее в Карнобат и никога не сме се виждали наживо (пропуснах си единственият шанс до сега, но ще го направя!!). Зад милото й изражение се крие дяволче ;дд или поне тя така твърди. Прави невероятни снимки. Наистина. Не го казвам просто защото ми е скъпа. С нея се чуваме много рядко, наистина, но си я обичам адски, адски много (:
Снимка на Ади

Вероника Янева
Прякор: Хилз, Они < 33
Години: 16 или 17. Някъде там е.
Хилз < 3 Живее във Варна и това ми е оправданието да не съм се видяла още с нея. Човекът с най-яката коса и най-добрият рп играч, който познавам. Страшно много я уважавам като човек, до толкова, че ме е страх да й пиша по скайп ;дд.
Снимка на Хилз

Петър Николов
Прякор: Пешко < 33
Години: 18
Пешко си е Пешко - като него друг няма!! Това е един от хората, които страшно много са ми помагали в трудни моменти. За мое голямо съжаление, никога не си е споделял проблемите с който и да е било, така че не мога и аз да му помагам. С Пешко сме си писали сигурно понякога до 2-3 часа през нощта по скайпа. Много интересен човек е. Освен това има адска коса (: Това няма никаква връзка с това що за човек е, но за мен е много важно. Първоначално човек трудно може да го опознае, но след това започва по някакъв начин да го разбира. Предната година даскалото му беше близко до моето... жалко, че вече не е. Разменяхме си книги - аз му ги изгубих половината. Дадох му една огромна тухла да я чете, обаче май още не е успял да я дочете ;дд
Снимка на Пешко и Ади (:

Добромир Танчев
Прякор: Добри, Добро, Блейн, Блаян < 33
Години: Един бог зна (Поправка: един Блейн знае ;дд). Студент.
Добри е моят "уж" брат ;дд За мое съжаление, нямам си брат, за това карам всеки който иска да ми става. С него се запознахме във форума на Боянка (търпение. За нея - по-късно) и първоначално той никак не ме харесваше... е, аз тогава си бях голямо лапе, де. След като се видяхме на първи април, като на шега ;дд, нещата се случиха по различен начин. Значи, Добри е голям гадняр и е супер злопаметен. Обаче никога няма да си зареже приятелите или нещо такова. Забавен е по свой си начин. Почти никога не е тъжен, а и да е - не го показва. Има яка коса за скубане (много обичам да го скубя) и супер яки сини очи. Всеки път като мрънка за нещо и ме гледа с тея яки очи. ;хх Няма начин да му откажеш каквото и да е било. Страхотен фен е на Тъмната кула и на Саут Парк. Това до известна степен обяснява откачения му характер.
Не ми се търси за друга снимка на Добри

Алберт Попов
Прякор: Алберта, Уилбърт, Деймиън и още сто, но аз му казвам просто Алберт < 33
Години: 18
Значи. Това изобщо не би трябвало да го пиша, защото му яко сърдита, но факта си е факт - Алберт е супер важен за мен. Ако не беше той вероятно нямаше да съм същият човек просто. Страхотен човек е и наистана заслужава да бъде щастлив. Като изключим факта, че като е щастлив пренебрегва всички останали ;дд
Сестра му е Боянка < 33, Буби. С нея от адски много време не сме се чували, но тя значи за мен същото, каквото значат Хилз и Феро. [hh]

Васка Манчева
Прякор: Васе, но аз не й казвам така < 33
Години: 14 (колкото мен всъщност)
С Васка сме заедно от 5ти клас, но едва в 6ти клас си станахме истински близки. Тя е много разбран и добър човек. Умее да изслушва и винаги се старае да помогне на останалите. Обичам я безкрайно много! < 33 Надявам се да не се забравим, въпреки че ще учим в различни училища. Васка е пристрастена към СМСите. Пише СМСи със страхотна скорост. Има по-малък брат, Асенчо. Имаше си и коте, Топси, която беше... aww! super cute < 33
Нямам снимка.

Мария Арабаджиева
Прякор: Мим$, Мим Ша < 33
Години: 14, колкото мен.
Мимс е човекът, с който седя от три години на един чин. Буквално сме израстнали заедно. Тя ми е упората (: Супер добър човек е. Адски умна е и много си я обичам. Много е забавна. Слуша Криско ;дд Има адски первезни снимки на телефона си (: Но й е простено. Мимс официално ми се води дъщеря. [sun] С нея правим адски големи сметки по телефона. ;дд Но така е, когато някой ти липсва.Снимка на Мимс



Върнете се в началото Go down
 
За хората, които обичаме...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Lost Academy :: Fun House... :: Референдумите-
Идете на: