The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Lost Academy

Роулплей форум за Изгубената академия, училище за всякакви същества.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 puts on her best smile but she`ll always be a broken girl </3

Go down 
АвторСъобщение
Рейдж Оувърдоус
Вампир
Вампир
Рейдж Оувърдоус


Гадже : ***
Домашен любимец : Черна персийска котка; Рейнбъл
Брат/Сестра : ***
Родители : Роланд Оувърдоус; Менъс Блейн Оувърдоус
Дарба : ***
Female Leo Rat
Брой мнения : 23
Рожденна дата : 20.08.1996
Присъединил/а се : 27.07.2010
Възраст : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.
Работа/Хобита : havin` fun [sun]

Герой
Име на героя: Рейдж Оувърдоус
Години на героя: 16 години
Вид на героя: Вампир

puts on her best smile but she`ll always be a broken girl </3 Empty
ПисанеЗаглавие: puts on her best smile but she`ll always be a broken girl </3   puts on her best smile but she`ll always be a broken girl </3 I_icon_minitimeПет Юли 30, 2010 7:01 pm

Здрасти (: Реших и аз да се представя.
Казвам се Калина, обаче ако някой ми каже така ще хвърчат глави ;дд Повечето ми приятели ми казват Каси или Майкс. Август ще навърша 14. От Пловдив съм (: и супер много си обичам града, въпреки че рядко го показвам.
Интересувам се от адски много неща - най-вече от писане. Обичам фотографията, но за съжаление си нямам фотоапарат и това тотално ме възпрепятства (:
Много съм разговорлива. Ама наистина. Говоря адски много и то за каквото се сетя. Обичам книгите. Вампирите, а и отскоро нефилимите, са ми страст < 33 Това си го признавам с ръка на сърцето. Смятам, че "Реликви на смъртните" е страхотна книга, поне с оглед на фентъзито в днешни дни. Иначе, любимите ми вампирски книги са от "Академия за вампири"... Много ме радват книжките (:
Аз съм книжен плъх. Излезе ли нова книга трябва задължително да я прочета.
Имам навика да говоря много са приятелите си (: Обожавам ги всичките, наистина. Не наричам никого приятел преди да съм сигурна в това (в това отношение аз и Рейдж си приличаме).
Ах, ето ви и нещо любопитно - винаги съм възприемала Рейдж като мъжко име. Дори имам нещо като разказ, в който един от главните герой се казва Рейдж.
Обожавам Ролевите игри < 33
Имаше даже едно време, когато пишех много... сега - не. Просто не мога да си намеря свястни форуми.

Likes:
- музика, книги, фотография;
- приятелите ми < 33;
- шоколад [hh];
- нездравословната храна;
- да спя.

Dislikes:
- чалга. просто съм длъжна да го спомена това;
- лъжата;
- лошо паркирали коли ;дд да, знам, странно е.
Върнете се в началото Go down
 
puts on her best smile but she`ll always be a broken girl </3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Lost Academy :: Fun House... :: Човекът и обществото-
Идете на: