The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Добре дошли в нашия роулплей форум! Тук можете да прелетите в един друг, съвсем необикновен свят. Тук царуват всякакви други същества, освен хората. Тук ще откриете нещо ново, където не всички са вампири или магьосници. Заповядайте! Дано се насладите...
The Lost Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Lost Academy

Роулплей форум за Изгубената академия, училище за всякакви същества.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Раят на небесата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeСря Май 26, 2010 11:06 pm

Раят на небесата 8b78c2514d2a7b45dea7917a259fc358

Когато нужните елементи са свързани... слънчевите лъчи, галещи листата, вятърът, който нежно полъхва, зашеметяваща гора... Това е магията.
Човек не можеше да не си помисли това, когато се разхождаше из гората, стъпвайки леко по бръшляна, който сякаш приятелски се увиваше около краката му, или пък когато прескачаше някое поточе и водата леко го попръскваше, за да му покаже, че е с него.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 5:49 pm

Ева пристъпи бавно по зелената трева и се усмихна на слънцето. Обичаше това място. Винаги, когато стигнеше тук, я обгръщаха слънчевите лъчи и червенокоската се изпълзваше със спокойствие. За нейна радост, единствено тя знаеше за този рай.
Синя птичка прелетя съвсем близо до главата на Нина и кацна на отсрещния клон. Поогледа се за малко, а след това започна да пее с прекрасен глас. Лин я гледаше с възхищение и тихичко си тананикаше същата мелодия.
Известно време червенокоската наблюдаваше прекрасната птица, а когато тя спря да пее, Ева седна на меката трева. Слънцето бе точно по средата на небето, значи беше към обяд. Време точно за ядене. И сякаш за да потвърди това, стомахът на момичето изкъркори леко.
Вятърът нежно разроши косата на Нина и тя отново се усмихна. Днес бе един наистина хубав ден. Нито едно облаче нямаше по небето, което да засенчи златистите слънчеви лъчи. Бе прохладно в гората, а наблизо се чуваше звукът от падаща вода.
Внезапно се чу чупене на клонки и Лина се изправи рязко. Изтупа се от полепналите по зеления й панталон късчета трева и се огледа. Не очакваше някой да намери това място. То бе единствено и само нейно. Но ето че пред нея се показа една ръка, която отмести боровите клони, заградили полянката. В следващия миг на слънце излезе някакво момиче, вероятно ученичка на Академията.
- Как намери това място?! - бе първата реплика на Джоунс. Изражението й бе уплашено, даже усещаше ръцете си леко да потреперват. Но това вече беше от яд. Никой нямаше право да стъпва на нейния собствен рай.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeНед Юли 11, 2010 3:00 am

Не знаех защо тичах след този феникс.Тази птица винаги ме наблюдаваше,но сега за първи път ме клъвна по носа.Най-вероятно искаше да я следвам.И така и направих.
Бях тръгнала да тичам , но Боже , никога не съм тичала така и никога не съм следвала толкова бърз водач.Изоставих границата на Академията зад мен.Бях изморена , дробовете ми щяха да се пръснат , ала продължавах да следвам феникса.Той кръжеше ниско до земята и бе бърз като стрела.Опитвах се да го следвам , но с всяка стъпка изнемогвах все повече.
Навлязохме сред дървета.Сигурно беше гора , но птицата не ме оставяше да се огледам.Бягах като бясна през дъбарите и на няколко пъти , разбира се, паднах.В почвата под мен имаше стотици камъчета , които ме нараняваха дори през обувките.Трънливите храсти постоянно деряха ръцете ми.Не можех повече.
Усещах , че всеки момент силите ще ме напуснат и ще припадна.Ала фениксът изведнъж се издигна и кацна на едно мъхесто дърво.Най - сетне коленичих свободно на земята и започнах да се задъхвам.Пет минути стоях така и опитвах да се науча да дишам.После събрах сили и се изправих.
Навсякъде около мен имаше дървета.Бяха високи като небостъргачи и изглеждаха на поне по 200 години.Нямаше абсолютно никакви пътеки.Явно бях много навътре в тази гора.Изведнъж фениксът отлетя и се изгуби сред дърветата.
Обзе ме страх.Беше като ледено кълбо вътре в стомаха ми и ме засмукваше цялата.Ами сега?Не знаех пътя до Академията.Не бях обърнала никакво внимание на това през къде минавам докато тичах.А и да знаех , никога нямаше да успея да се върна от тази пуста гора.Опитвах се да се успокоя.Започнах да дишам дълбоко и погледнах към слънчевите лъчи , които не успяваха да проникнат напълно сред тези вековни дървета.
В този момент долових някакво движение зад големите борове.Ослушах се.Някой бе наблизо и тихо си тананикаше нещичко.След като съм чула глас следователно тук ще има някой , който да знае пътя обратно.Ами , ако не беше от светлите създания?Преглътнах.Ослушах се отново и последвах някакво леко къркорене на нечий стомах.
Разделих едни борови клонки и я видях.Едно красиво червенокосо момиче бе седнало на прекрасна слънчева поляна.Косата 'и не беше с червеникав оттенък като моя , а бе изцяло кърваво червена.
Червенокоската се изправи рязко.Първоначално в погледа 'и се четеше очудване и страх , но след това си пролича известно раздразнение.
-Как намери това място?!-ме попита ядосана тя.
-Изгубих се.-отговорих кратко аз и седнах на тревата.
Мястото наистина бе прекрасно.Обградена от величествени дървета , тази поляна изглеждаше като райска градина.Явно само тук слънцето успяваше да проникне.То нежно галеше кожата ми и аз притворих очи.Чуваха се птичи песни и краченцата на припкащи животинки.Наистина беше заслужена почивка след уморителната ми "разходка".Но блажените ми мигове бяха прекъснати от гласа на момичето.
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПон Юли 12, 2010 12:59 am

Нина стоеше права на няколко метра от мястото, където бе седнала непознатата. Оглеждаше най-спокойно полянката, сякаш... Сякаш бе нейна!
- И какво като си се изгубила?! Ето, Академията е натам. - Ева посочи с ръка на изток, откъдето бе дошло момичето. Новодошлата само погледна в тази посока, но продължи да си стои на мястото. Лили усещаше, че вече наистина се ядосва, но знаеше, че не трябваше да си изпуска нервите. Все пак бе директорката. Да се покаже в лоша светлина пред някой от учениците си не бе най-добрият избор за червенокоската.
- Между другото, аз съм Ева Джоунс. - представи се Лин, но пропусна важната подробност, че бе директорката на Академията. Вероятно и непознатата не бе чувала нещо за Ева, така че тя можеше да не се безпокои, че отчасти я лъже.
- Катрин Шер. - отвърна след кратко мълчание новодошлата. Изглеждаше мила и добра. Вероятно не бе чак толкова зле, че беше намерила скришното местенце на Ева. А и след като се бе изгубила, сигурно нямаше да открие полянката отново. Дано.
- И... Ти как дойде тук? Имам предвид, че Раят на небесата е трудно откриваем. - Нина леко хлъцна, каза името на полянката. Е, дано Катрин не забележеше това или пък не го запомнеше.
Известно време двете мълчаха. Лина се приближи малко до новодошлата и седна на меката трева до нея. Счу й се песен на феникс, но предположи, че просто си измисля. Тези гори не бяха обитавани от феникси.
Най-накрая след дълго мълчание дългокоската отговори на въпроса на Нина.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПон Юли 12, 2010 5:04 am

Името на полянката беше странно , но това не ме интересуваше.Трябваше да отговоря на въпроса , който ми зададе. "Ами , как да ти кажа...тичах като луда след един лъскаво - червен феникс без да знам на къде ме води...и ето ме сега тук - изгубена и , все пак , спокойна. " Не , не , не!Щеше да ме помисли за луда.Кой нормален тича след една проклета птица и отива дълбоко в гората?Но трябваше да отговоря почти честно...
-Едно птиченце ми каза , че си тук. - пошегувах се аз.Боже , защо дразнех по този начин?Явно ми беше вродено да лазя по нервите на някой.Поредното доказателство беше пред мен.
През лицето на Ева минаваха толкова много емоции , които не можех да опиша с прости думи.Може би долавях и отчаяние , че говори с такава откачалка като мен.Всъщност нямах представа каква ще бъде реакцията 'и.Секундите минаваха , а тя само ме гледаше.На мен , рабира се , ми беше забавно.Бях като животно , което се хранеше с чуждите емоции , а всъщност нямах никаква дарба за усещане на душевни състояния или тем подобни неща.
Изведнъж погледа на момичето ми подсказа , че най - сетне ще пророни някаква дума.
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 5:11 pm

Лили не можа да повярва на ушите си. Едно птиченце й било казало... Божичко, да не би да мислеше Ева за някакво четиригодишно момиченце, което би се хванало на толкова тъпа шега?!
- Виж какво... Мисля, че няма смисъл да се преструвам. Не ми е приятно. Това, че намери тази поляна, това, че ми говориш по този начин... Ти решавай какво да правиш, но поне не ме занимавай с глупави изрази. - Лин не обичаше да говори по този начин, но сега наистина се бе ядосала. И се надяваше това момиче по-скоро да си отиде, за да не види лошата страна на директорката. Но явно нямаше такива намерения.
Нина се загледа към един доста интересен облак, придобил форма на сладолед. Да, точно така - на фунийка, пълна с ванилов сладолед. В този миг Ева се досети, че отдавна не бе яла сладолед. Може би повече от година. Тук, в Академията, човек бързо забравяше какво му липсва... Странно как се получаваше това. Въпреки че никой директор досега не бе правил никакви магии или нещо подобно, училището сякаш само набавяше на учениците си нужните им неща.
- И какво сега? - раздразнено попита накрая Джоунс, тъй като Катрин не бе продумала нищичко досега. Явно наистина искаше да ядоса червенокоската. А това никак не бе добра идея.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПет Юли 16, 2010 2:04 am

Явно наистина я бях ядосала.Или просто бе от типа , които лесно се нервират.Не ми трябваше тъпата 'и поляна.Исках само да се прибера.Не намирах смисъл да стоя тук и да споря с непознати.Нямаше смисъл отново да повдигам тази тема.
-Какво си ти? - 100% бях убедена , че не е човек.
Огледах се наоколо.Ако не бе човек , ако не бе нещо добро...Тръпки ме полазиха по цялото тяло.Може би , ако я бях ядосала още малко щеше да ме нападне.Може би и сега я ядосвах.
Спрях да гледам настрани.Обърнах се и погледнах момичето право в очите.Ако наистина искаше да ме нападне трябваше да съм готова.Въпреки , че не можех да се бия особено добре.
Изправих се права и продължих да я гледам сериозно.Следвах всяко нейно движение и вдишване.Изведнъж дочух феникса.Отдъхнах си леко.Не знаех какво да правя , за да се защитавам при спешни ситуации , но тази птица можеше наистина да лумне в пламъци , за да ме защити.
Не отстъпих от червенокоската.Чаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПет Юли 16, 2010 4:02 am

Този въпрос леко поуспокои червенокоската, но тя все пак още искаше новодошлата да си отива. Отдалеч се чу песен на феникс. Странно. Досега Ева не бе чувала, още по-малко виждала феникси наоколо. А тя постоянно бе навън.
- Същото като теб. Само че и малко повече. - Джоунс се усмихна злобно, забелязала, че Катрин не я е разбрала. Остави момичето да се почуди няколко минути, а след това реши да й обясни. Малко или много, щеше да реши в последствие.
- Аз също съм нефилим. Но наполовина. Баща ми е Озирис. Мога всеки момент да възкръсна някой мъртвец. А майка ми е била нефилим, баща й е бил един от падналите ангели. Така че ще разбера какво пее и някоя жаба и бих могла да ти кажа какво нашепват житата в полето. Доволна? - Нина отново се ухили, доволна, че е понаплашила момичето. Да възкръсваш мъртвите, такова нещо рядко се случваше. Но нали затова бе дошла тук? Нали затова я бяха избрали за директор?
- А ти? Имаш ли някакви по-специални дарби от тези на обикновените нефилими? - нямаше да й се размине, ако смяташе, че само тя ще задава въпросите.
Мелодичният глас на красивата червена птица се чуваше все по-отблизо. Лили затаи дъх, тъй като фениксът вероятно щеше всеки момент да се появи. Досега не бе виждала това животно на живо. Разбира се, знаеше много за него от различни учебници, книги, енциклопедии. Но си беше съвсем друго да съзреш такава прелест пред очите си.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПет Юли 16, 2010 5:20 am

След като разбрах какво е издишах дълбоко . Явно не бе вампир , върколак или нещо подобно и зло . Полубогиня , полунефилим и възкресява мъртвите . Хм , не ми се вярваше да е някоя случайна ученичка от Академията .
-Аз имам само една дарба - астрална проекция . Позволява ми да излизам от тялото си , да обикалям като енергия и дори да се връщам в миналото.Колкото за родителите ми .. Майка ми бе човек , а баща ми е един от главните ангели командири в Рая.Вероятно си чувала за него - архангел Михаил.
Дарбата ми не бе като нейните , но понякога много ми помагаше . Усещах още нещо в себе си , но то явно не се бе освободило или изобщо го нямаше .Може би беше от баща ми , но не можех да съм сигурна.
Изведнъж феникса се стрелна над нас . Червените му пера на слънце искряха още по - ярко от обикновено . Очите му пламтяха като огън . След малко кацна величествено на рамото ми и замлъкна все едно го нямаше изобщо .
Цял живот беше с мен . Постоянно ме наблюдаваше и следеше движенията ми . Дори уби вещиците , които се опитаха да ме продадат на дявола , а аз никога не му дадох име и въобще не се държах с него като домашен любимец . Понякога си го храних и го глезих , но той бе самостоятелен във всяко едно отоношение .
Държеше се покровителски и аз го обичах , въпреки , че не знаех от къде се е взел . Той си беше моя феникс , макар и да не го бях купила от някой зоо магазин .
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПет Юли 16, 2010 5:11 pm

Нина стоеше срещу момичето и гледаше птицата, сякаш бе сандък, пълен със злато. Не че обичаше златото, просто един феникс бе толкова ценен... Даже и повече.
- Той... Твой ли е? - тихо попита червенокоската, от страх да не уплаши птицата. Е, такава възможност нямаше, но Ева не го знаеше.
- Не съвсем... - Катрин отново й отговори с един от онези изрази, от които нищо не разбираш. Лин би се ядосала, ако феникс не стоеше на метри от нея, спокойно почивайки си на рамото на едно обикновено момиче. Това си бе цяло чудо... може би.
- Някога замисляла ли си се... Че би могъл да е пратен от баща ти? Той да те обича много, но тъй като е ангел, не може да живее на земята при теб. И затова да е изпратил този феникс, за да те закриля от "лошите"? - попита Лили след няколко-минутно мълчание. Това беше една възможност. Иначе Нина не можеше да си представи феникс, просто един от множеството, да избере да живее с едно момиче и да обитава гори, където не би могъл да срещне свой... сънародник.
Червенокоската очакваше отговора на Катрин, която явно обмисляше въпроса й. През това време Джоунс наблюдаваше птицата, която също я гледаше със своите малки, червеникави очи. Бе наистина красив. Слънчевите лъчи, които го галеха нежно, превръщаха перата му в златисти и увеличаваха неговата величественост. Ако в този момент се появеше някой еднорог, дори и златен, той пак щеше да бледнее пред красотата на феникса.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПет Юли 16, 2010 5:49 pm

Това , което каза Ева ме стъписа.Не , че не ми е минавало през главата , но не можех да си повярвам , че наистина е така.Знаех , че фениксите са мъдри птици , но чак пък толкова , че да се отдават на едно момиче?Имаше нещо магическо тук.Може би бе от баща ми...
А може и да беше от вещиците или Луцифер.Възможно бе този красив и величествен феникс да беше капан.
Ох , нямаше никаква логика!Толкова много години минаха ...Ако фениксът наистина искаше да ме нападне или отвлече можеше да го направи до сега.
А той просто си стоеше спокоен на рамото ми сякаш съм му майка.
-Всъщност има известна вероятност да е от баща ми , но не мога да бъда напълно убедена.Баща ми ми е ангел пазител и е възможно , но по - вероятно би могло да е , той самия да ме пази.Ох , не мога да го обясня.Ами , ангелите пазители не си ли пазят предназначните хора или каквито и да е същества лично?Аз в едно съм сигурна.Този феникс не е баща ми , а само нещо , знам ли , от Рая.
Замислих се.Ами , ако на собствения ми баща му е забранено да ми е ангел пазител , след като бе наказан?Може би това е част от наказнието , че има незаконно дете.Какви объркани ги наприказвах само..Някой ще си каже , че ме е ударил гръм наскоро.
-А може и да е от враговете ми , защото аз определено имам такива в отвъдното - добавих.
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПет Юли 16, 2010 9:35 pm

Ева изсумтя. Феникс от отвъдното? Глупости. Това бе немислимо.
- Спокойно. Тези птици са... Ами те са добри. Не може някой... от отвъдното да ти го е пратил. - при мисълта Нина се подсмихна с насмешка, но след малко отново стана сериозна. Нейна ученичка имаше врагове, и то от ро-лошите. Значи имаше вероятност да стане нещо... лошо.
- Ти... Сигурна ли си, че наистина имаш врагове? Понеже... Нефилимите рядко имат врагове. Те са... добри. - Лили млъкна, понеже се усети, че съвсем се е оплела в собствените си лъжи. Нямаше смисъл да казва тези неща, след като и самата Катрин вероятно знаеше, че нефилимите си имат врагове, и то немалко.
Джели въздъхна и отново седна на тревата. Пое си дълбоко въздух, вдишвайки го с блаженство. Обожаваше този аромат, ухание на цветя и борови иглички. Винаги я бе успокоявал. В собствената й къща имаше няколко бора и доста цветя. Когато бе тъжна, тя излизаше в двора, сякаше на бялата пейка под голямото иглолистно дърво, затваряше очи и мечтаеше. За какво, и самата тя не помнеше. Вероятно за по-добро бъдеще. За приятели. За... любов. Щастие. Но тези неща надали щяха скоро да я сполетят.
- Е? Какви са тези врагове, за които ми говориш? - още веднъж попита Лин, тъй като Катрин досега стоеше безмълвна.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПет Юли 16, 2010 11:03 pm

Седнах на земята , а фениксът се настани в едни меки шуми до мен.Загледах се към небето.Обяд минаваше и слънцето вече не грееше толкова силно.Лек ветрец рошеше косите ми и галеше нежно кожата ми.
-Врагът ми е един.Казва се Луцифер.
Замлъкнах и погалих перата на птицата до мен.Тя вдигна глава и ме погледна тъжно.После разпери крилете си и се намърда удобно в скута ми.Засмях се.
Притаих дъх и зачаках реакцията на Ева.Или щеше да се скъса от смях , или да избяга , или просто да стои.
Май предпочитах последното въпреки , че не го вярвах.
Върнете се в началото Go down
Джейд Кристъл
Демон
Демон
Джейд Кристъл


Гадже : ***
Домашен любимец : Сибирска котка; Кестрел
Брат/Сестра : ***
Родители : Джеймс Хоуп; Лара Кристъл
Дарба : Огън; Хипноза
Female Virgo Monkey
Брой мнения : 5
Рожденна дата : 13.09.1992
Присъединил/а се : 06.07.2010
Възраст : 31
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...
Хумор : Life sucks and then you DIE. Yeah, I should be so lucky...

Герой
Име на героя: Джейд Кристъл
Години на героя: 17 години
Вид на героя: Демон

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeНед Юли 18, 2010 12:01 am

От към храстите се дочуха няколко ругатни, последвани от източника си - тоест, Джейд. Лицето й беше наполовина любопитно, наполовина раздразнено, с нещо като нотка на... отвращение?
- Супер. - измърмори. Тонът й, както винаги циничен, очевидно прекъсна разговора на момичетата. - Вървя си аз през моята гора, където няма и капка слънчева светлина, и изведнъж познайте на какво попадам? Два нефилима и слънчева полянка. Какво по-хубаво можеше да се случи? - тя млъкна, след което закри очи от слънцето, като изръмжа тихо, и подаде ръка рязко, отмятайки светлокестенявата коса от лицето си. - Аз съм Джейд Кристъл. - поясни лаконично, след което ги изгледа с нещо, подобно на преъзходство в шоколадовокафявите си, дълбоки очи. - И съм демон. - не се смути, докато го произнасяше. Очевидно одри се гордееше с това. Видяла, че е на чужда територия, Джейд отстъпи крачка назад към шарената сянка на дърветата. Светлината я дразнеше. Много.
- Вие сте ангели, нали? - в гласът й се долавяше учтиво стаена неприязън.
Върнете се в началото Go down
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeНед Юли 18, 2010 12:13 am

Изведнъж дочух някакви псувни и зад храстите се появи едно момиче.Бе с тъмна коса и изглеждаше наперена.
- Супер.Вървя си аз през моята гора, където няма и капка слънчева светлина, и изведнъж познайте на какво попадам? Два нефилима и слънчева полянка. Какво по-хубаво можеше да се случи?
Долових насмешка в горедливия 'и тон.
-Аз съм Джейд Кристъл. - каза рязко тя - И съм демон.
О , ама страхотно!Веднага се изправих.Нямаше да нападам , но се чувствах безпомощна на земята.
- Вие сте ангели, нали? - Попита връждебно тя.
Фениксът изграчи яростно и се качи на близкия клон , наблюдавайки движенията на всяко живо същество на тази поляна.
-Не , аз съм нефилим. - отвърнах гордо.
Загледах се в Джейд.Демоните бяха най - злите създания , които някога можеха да съществуват , но аз запазих самообладание и продължих да гледам право в очите 'и.

Върнете се в началото Go down
Джейд Кристъл
Демон
Демон
Джейд Кристъл


Гадже : ***
Домашен любимец : Сибирска котка; Кестрел
Брат/Сестра : ***
Родители : Джеймс Хоуп; Лара Кристъл
Дарба : Огън; Хипноза
Female Virgo Monkey
Брой мнения : 5
Рожденна дата : 13.09.1992
Присъединил/а се : 06.07.2010
Възраст : 31
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...
Хумор : Life sucks and then you DIE. Yeah, I should be so lucky...

Герой
Име на героя: Джейд Кристъл
Години на героя: 17 години
Вид на героя: Демон

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeНед Юли 18, 2010 1:49 am

Сдържах импулса си да кажа "не е ли едно и също?". После се сетих каква беше разликата.
- О, ясно. - постарах се да звуча мило. Все пак, не беше нужно да ме мислят за зло създание на нощта (въпреки че май бях именно такава, особено според техните представи..) още от мигът, в който дойдох. Пък и плюс това, последният ми човешки приятел ми бее казал: "Понякога имам чувството, че си котка - сладка и изящна, но никога не знам кога ще станеш властна и изящна, нито кога ще си извадиш ноктите и ще ми издереш очите". Горкичкият, дори не подозираше колко е прав. Засмях се мрачно, след което ги погледнах. Отново се помъчих да доловят някаква топла искра в дълбоките ми, тъмни очи. Не знам дали успяха, но честно, аз сериозно ли очаквах да се разбера с поколение на ангели?!
- Понеже така и така говорехте за способностите... - започнах невъзмутимо. - Хей, не съм ви подслушвала! Просто имам доста силен слух. - защитих се бурно, след което продължих по същество. - Та, аз владея стихилята Огън и притежавам дарба за Хипноза. - начинът, по който произнасях думите "владея" и "притежавам" беше някак плашещ. Сякаш мислех всичко за свое. - И тези способности май че идеално ме описват. - подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeНед Юли 18, 2010 2:58 pm

Ева безмълвно наблюдаваше новодошлата. Лицето й изглеждаше напълно безизразно, но отвътре тя просто кипеше. Явно трябваше да си намери друга полянка. Но нямаше такава. Единствената, която имаше възможността да я успокои, бе точно тази полянка. И вече не беше нейна.
- Виж какво... - тихо започна Лили и демонката се обърна към нея. Имаше остри черти, никой не би могъл и да си помисли, че тя може да е добро същество. И все пак в очите й, когато човек се загледаше, можеше да съзре една топла светлинка, скрила се надълбоко. Може би.
- Може ли и двете да си тръгнете, понеже, честно казано, никак не ми е приятно присъствието ви. Аз - Джоунс натърти на местоимението и продължи. - идвам тук, за да съм сама, за да ми е приятно и за да ми е спокойно. Не искам някакви момиченца да ми развалят хармонията. - Определението "момиченца" никак не подхождаше на двете ученички, тъй като те най-вероятно бяха само с година-две по-малки от Джели. И все пак се държаха като малки деца.
Когато Нина млъкна, никоя от трите не проговори известно време. Вероятно най-накрая се бяха усетили. Лин се надяваше, че са се усетили. И да си тръгнат. Просто да се извинят и да изчезнат отново в храстите, от които бяха дошли. Храсти... Те двете бяха точно като храсти. Ходят навсякъде и бодат хората с думите си...
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeНед Юли 18, 2010 3:32 pm

След думите на Ева всичко ми кипна.
-Никъде не пише , че полянката е твоя!Джейд също се изрази , че гората е нейна , но не е!Природата не е притежание на никой!И още сега си тръгвам.
Да ама изведнъж моят феникс излетя и аз отново се вцепених.Ами сега как ще се прибера?Писна ми , за Бога!
Никога не съм мислила , че ще направя това нещо , но казах :
-Мен не ме гледайте.Все едно ме няма.
Унила се преместих в другия край на поляната и седнах разярена на един дебел корен.
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Админ, Директор, Полубогиня, Нефилим, Овладяване на силите
Ева Джоунс


Гадже : ***
Домашен любимец : Черен лабрадор; Джаки
Брат/Сестра : ***
Родители : Озирис; Деметрия-Лили Джоунс
Дарба : Съживява мъртвите; връща времето назад или го спира
Female Virgo Pig
Брой мнения : 155
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 23.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : Сред сапунените мехурчета, където никога няма да ме откриеш...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Сякаш никога не съм съществувал...

Герой
Име на героя: Еванджелина-Лили Джоунс
Години на героя: 20 години
Вид на героя: Полубог, Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeНед Юли 18, 2010 4:51 pm

Джоунс се усмихна при реакцията на Катрин. Да, това не бе нормално за нея. Червенокоската не беше злобна, не се радваше на чуждото нещастие. Но явно присъствието на тази Джейд я караше да бъде по... по-дръзка, да не мисли за това, което изрича. И странното бе, че не съжаляваше, че е ядосала момичето. А какво ли щеше да стане, когато влязат в час? Когато Ева се изправи пред тях и им съобщи, че тя е директорката. Шер направо би излязла от кожата си. Вероятно. Дано не станеше чак така, понеже щяха да следват сериозни разговори, а Нина никак не бе по тази част. Но пък можеше да остави момичето на Виктория... С която така и не се бяха запознали официално все още.
- А ти? И ти ли ще се ядосаш и ще отидеш в другия край, така че уж да не те забелязвам? - леко заядливо попита Джели и се обърна към тъмнокоската. Тя само се усмихна, но не каза нищо. Засега.
Малък син синигер прелетя близо над главата на Лина и тя се разсмя леко. Обичаше птиците. Не й бяха чак любимите животни. Би предпочела някое кученце пред птица в дома си.
Известно време и двете мълчаха, но най-накрая Джейд проговори.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Джейд Кристъл
Демон
Демон
Джейд Кристъл


Гадже : ***
Домашен любимец : Сибирска котка; Кестрел
Брат/Сестра : ***
Родители : Джеймс Хоуп; Лара Кристъл
Дарба : Огън; Хипноза
Female Virgo Monkey
Брой мнения : 5
Рожденна дата : 13.09.1992
Присъединил/а се : 06.07.2010
Възраст : 31
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...
Хумор : Life sucks and then you DIE. Yeah, I should be so lucky...

Герой
Име на героя: Джейд Кристъл
Години на героя: 17 години
Вид на героя: Демон

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeНед Юли 18, 2010 10:51 pm

Стиснах очи, сякаш щяха да ме залеят със светена вода. Е, не че светената вода ми вредеше, но все пак аналогията си беше добра. А и без това не бях особено вярваща. Все пак, предполага ли се демон да ходи на църква?! Дори не можех да влизам на подобни места, защото пред мен се издигаше нещо като невидима преграда, която не ме пускаше. Ох, все едно.
- Не, това не е в мой стил. Пък и аз винаги се забелязвам толкова силно! - усмихнах се ослепително на собствената си самонадеяна реплика, от което изпъкнаха леко изострените краища на кучешките ми зъби. - Виж сега, знам че според теб съм зло създание на нощта... - точно това, което си бях помислила преди малко. - Че ме смяташ за изчадие от дебрите на Преизподнята, но честно, мога и да съм сравнително свястна. Така че предполагам, че можем да... се разберем някакси. Да, мястото ми не е тук, а в моята гора... - при последните две думи повиших тон, сякаш исках да ме чуе другото момиче. Ето, че пак започвах с навика си съвсем целенасочено да лазя по нервите на хората. Май трябваше да спра с това. - ...но понеже така и така съм тук, а не там... ами, не ми се ще да си цапаш ръцете с битка, в която ще спечеля аз. - при шегата си се усмихнах леко колебливо на Ева.
Върнете се в началото Go down
Катрин Шер
Нефилим
Нефилим
Катрин Шер


Гадже : ***
Домашен любимец : ***
Брат/Сестра : ***
Родители : Михаил; Анастасия Шер
Дарба : Астрална проекция
Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожденна дата : 19.10.1996
Присъединил/а се : 10.07.2010
Възраст : 27

Герой
Име на героя: Катрин Шер
Години на героя: 19 години
Вид на героя: Нефилим

Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitimeПон Юли 19, 2010 1:33 am

Изправих се и застанах отново до двете момичета.
-Като сте толкова наперени и двете , защо не се хвърлите в битка ?Аз ще хвърлям лаврови златни листенца и ще викам и за двете , за Бога!
-Някой желаещ да ме върне в академията?Хайде вдигайте ръчички!Като ви гледам колко сте влюбени в мен...
Започанх да се побърквам , а това не бе на хубаво.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Раят на небесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раят на небесата   Раят на небесата I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Раят на небесата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Lost Academy :: Около Академията...-
Идете на: